انتقال خون آذربایجان غربی بازدید مسئولین سازمان انتقال خون ایران از اداره كل انتقال خون آذربایجان غربی و پایگاه انتقال خون شهرستان مهاباد

چهارشنبه, 29 شهريور 1396

عنوان : بازدید مسئولین سازمان انتقال خون ایران از اداره كل انتقال خون آذربایجان غربی و پایگاه انتقال خون شهرستان مهاباد
کد خبر : ۲۳۶۱
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ 
ساعت : ۱۱:۴۵:۵۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بازدید مسئولین سازمان انتقال خون ایران از اداره کل انتقال خون آذربایجان غربی و پایگاه انتقال خون شهرستان مهاباد

جمعی از مسئولین سازمان انتقال خون ایران از پایگاه انتقال خون شهرستان مهاباد و اداره کل انتقال خون آذربایجان غربی بازدید نمودند.

روز دوشنبه یازدهم دی ماه معاون فنی و فناوری های نوین سازمان انتقال خون ایران و مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات به همراه مدیر کل ، معاونین و جمعی از مسئولین این اداره کل در پایگاه انتقال خون شهرستان مهاباد حضور یافتند.

 در این دیدار دکتر شمس معاون فنی و فناوری های نوین و دکتر تراب مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات در حین بازدید از بخشهای مختلف انتقال خون شهرستان مهاباد، مشکلات و مسایل فنی مربوطه را توضیح و در راستای اصلاح و بهبود فرآیندهای اهدای خون گزارشاتی را ارائه نمودند.

در ادامه این مسئولین پس از بازدید از پایگاه انتقال خون شهرستان مهاباد با حضور در اداره کل انتقال خون آذربایجان غربی، بخشهای مختلف این اداره کل از قبیل فرآیند پذیرش، اهدای خون، کنترل کیفی، فرآورده و ... را از نزدیک مشاهده و در راستای هم اندیشی و بهبود کیفی فعالیتهای انتقال خون در حوزه های مختلف توصیه های لازم را عنوان نمودند.بازگشت           چاپ چاپ