انتقال خون آذربایجان غربی پیام تبریك مدیر كل انتقال خون آذربایجان غربی به مناسبت روز آزمایشگاهیان

پنج‌شنبه, 5 مرداد 1396

عنوان : پیام تبریك مدیر كل انتقال خون آذربایجان غربی به مناسبت روز آزمایشگاهیان
کد خبر : ۲۳۹۷
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ 
ساعت : ۱۴:۱۸:۳۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

همکاران محترم آزمایشگاه

آنچه که در عصر نوین مسیردرمان بیماران را تسهیل بخشیده و سبب بهبود امید به زندگی شده است، تشخیص بیماری ها و روش های درمانی صحیح آن است که باعث اهمیت ویژه رشته علوم آزمایشگاهی شده، نقش بسزای آن در تشخیص، درمان ، پیشگیری و پیگیری بیماریهای مختلف  شده است...

علوم آزمایشگاهی را بحر عمیقی از علم ها می دانند که از دیرباز زیربنای تحقیقات و پژوهش های علمی بوده و از عوامل اصلی توسعه و پیشرفت علم پزشکی در جهان معاصر به حساب می آید.

در کنار موضوعات ذکر شده، اطباء نیز با تکیه بر دانش  آزمایشگاهی و تشخیص بیماری و روش درمان را  هر چه سریعتر شناسایی و طبابت می کنند و در نتیجه ی تعامل پزشک و آزمایشگاه بیمار سلامت دوباره ی خود را بازمی یابد و بهبودی حاصل میگردد.

در طب انتقال خون نیز، جایگاه علوم آزمایشگاهی بر کسی پوشیده نیست! نقش ارزنده ی همکاران آزمایشگاه از فرآیند غربالگری اهداکننده ی سالم تا تضمین کیفیت تولیدات خون و فرآورده های خونی دیده میشود تا مصرف کنندگاندائمی این ماده حیاتی با اطمینان از آنچه که هدیه ی همنوع اوست بهره مند گردند . در این مسیر پرفراز و نشیب، دست یاری تمام همکاران تلاشگر در عرصه ی سلامت را میفشاریم و فرارسیدن 30 فروردین روز آزمایشگاهیان را تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

 

دکتر مجتبی قهرمان رضائیه مدیر کلبازگشت           چاپ چاپ